Najlepsze regionalne składniki

Pasja, Wiedza, Doświadczenie

 
 

Karma dla psów Mills Farm powstaje z doskonałych, regionalnych składników.

mills-farm-karma-z-najlepszych-składnikówMills Farm to karma najwyższej jakości, która spełnia wszystkie bardzo rygorystyczne wymagania stawiane produktom zaliczanym do ekskluzywnej klasy SUPER PREMIUM. Przy jej produkcji wykorzystano wyłącznie surowce najlepsze, pochodzące od starannie wybranych, gwarantowanych dostawców.

Receptury Mills Farm opracowane zostały w oparciu o najnowszą, rzetelną wiedzę na temat żywienia psów. Są to karmy kompletne i doskonale zbilansowane, ich skład gwarantuje zwierzęciu wszystko, co jest mu potrzebne do zachowania zdrowia i dobrej kondycji.
Zawierają wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy oraz optymalnie zbilansowane wielonienasycone kwasy omega 6 i omega 3, których obecność podnosi sprawność układu immunologicznego oraz poprawia kondycję skóry i sierści.

Przy opracowywaniu receptur kierowaliśmy się zasadą, że najważniejszym składnikiem psiej diety jest mięso. Do wyprodukowania 12kg karmy używamy do 15 kilogramów świeżego mięsa kurcząt, kaczek lub jagnięciny. Recepturę uzupełniają m. in. kurze jaja oraz wyselekcjonowane warzywa, owoce i zioła.

 

W 100% Naturalne

natural

Karmy Mills Farm zawierają wyłącznie naturalne przeciwutleniacze i konserwanty: bogatą mieszankę naturalnych tokoferoli oraz kwasek cytrynowy.

Jakość, która broni się sama

"To, że karmy Mills Farm są
produktem z absolutnie najwyższej półki
jest efektem naszych 3 priorytetów:
1. Najwyższej jakość wszystkich składników.
2. Dużej zawartości prod. pochodzenia zwierzęcego.
3. Niestosowaniu sztucznych dodatków smakowych,
koloryzujących czy konserwujących."

 

Co jeszcze znajduje się w karmach Mills Farm?

Najcenniejsze dary morza

Najcenniejsze dary morza

Ryby morskie, omułki zielonowargowe oraz wodorosty są źródłem cennych kwasów z grupy Omega-3, naturalnej glukozaminy, witamin i mikroelementów.

Czytaj więcej >>

Naturalna wit. E

Naturalna wit. E

Karmy MILLS FARM SUPER PREMIUM są konserwowane przy pomocy naturalnych substancji dopuszczonych do konserwowania atestowanych produktów ekologicznych oraz żywności.

Czytaj więcej >>

Prozdrowotne zioła

Prozdrowotne zioła

W karmach Mills Farm znalazło się wiele ziół, owoców i warzyw, które stanowią cenne źródło wielu potrzebnych organizmowi substancji, witamin i mikroelementów.

Czytaj więcej >>

O jakości karmy świadczą także opinie naszych klientów:

„Mówi się, że >Jesteś tym co jesz<. Po zmianie karmy mojego czterołapego partnera treningowego na Mills Farm, stwierdzam, że jest to prawda. Pies jest radośniejszy i bardziej chętny do długich treningów. Polecam karmę..."

Więcej opinii możesz przeczytać klikając TUTAJ >>