Mills Farm Breeder's Line

Karma dla psów - przeznaczona dla profesjonalistów

Dla profesjonalnych hodowców żywienie ich psów stanowi duże wyzwanie. Z jednej strony chcą oni kupować jak najlepszą karmę dla psów. Z drugiej strony wymagają przystępnej ceny. W odpowiedzi na te oczekiwania powstała gama Mills Farm Breeder's Line.

Teraz i Ty możesz karmić psa tak jak robią to prawdziwi hodowcy.

Karma dla psów Mills Farm Breeder's Line została pierwotnie opracowana dla hodowców poszukujących dobrej jakości pożywienia dla swoich psów, a jednocześnie oczekujących atrakcyjnej ceny.

Teraz karmę dla psów Mills Farm Breeder's Line oferujemy także klientom indywidualnym.

Przy opracowywaniu tej gamy produktów położono szczególny nacisk na ekonomikę karmienia psów, przy utrzymaniu możliwie wysokiej jakości produktu.
Jest to karma wyprodukowana z dużą dbałością o zapewnienie prawidłowego poziomu wszystkich niezbędnych składników odżywczych a jednocześnie uzyskaniu atrakcyjnej ceny.

Mamy nadzieję, że niższa cena a jednocześnie większe opakowanie (15kg), stanowią odpowiedź na oczekiwania tych osób, które do tej pory nie zdecydowały się na zakup karmy marki Mills Farm.

 

 
 
 
 

Jeśli jesteś hodowcą i posiadasz oficjalnie zarejestrowaną hodowlę psów możesz uzyskać specjalne warunki handlowe.

Prześlij nam kopię dokumentu potwierdzającego prowadzenie hodowli oraz wypełnij formularz poniżej.

 
 

Jeśli hodowla posiada stronę internetową
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest importer karmy Mills Farm firma DOG-mat Okorowski Sp. J. z siedzibą w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 487B. Osobie podające swoje dane przysługuje prawo do dostępu do danych, poprawiania ich, lub żądania zaprzestania ich przetwarzania/usunięcia.