Posiadamy

Ponad 30 lat doświadczenia

W produkcji suchych karm dla psów

 

Mills Farm - karmy dla psów tworzone bez kompromisów

Zgodnie z naszą dewizą przy opracowywaniu receptur szczodrze sięgnęliśmy do zasobów natury. Zasada maksymalnego wykorzystania wolnych od chemicznych zanieczyszczeń, naturalnych składników w karmie dla psów nie jest dla nas nośnym hasłem marketingowym, ale nadrzędnym celem marki, który uczciwie i w pełni udało się zrealizować.

Rygorystyczne zasady produkcji

"Proponujemy Państwu MILLS FARM, karmę dla psów naprawdę wyjątkową,
wyprodukowaną z ogromną dbałością o
wysoką jakość składników, nowoczesny sposób produkcji
oraz zgodne z filozofią marki wykorzystanie
szerokiego wachlarza produktów naturalnych.
Certyfikacja ISO 22000 oznacza bardzo rygorystyczny
system zarządzania bezpieczeństwem produkcji żywności.
"

 

Obecnie z niepokojem obserwujemy działania niektórych producentów karm dla psów, którzy w walce o utrzymanie konkurencyjnych cen dyskretnie zubażają receptury, stosują gorszej jakości składniki a tanie, chemiczne dodatki starannie ukrywają pod mało precyzyjnymi nazwami.

Wszystko to jest dalekie od zdrowego, naturalnego żywienia, a to ono w znacznej mierze decyduje o zdrowiu, kondycji i długości życia naszych czworonożnych przyjaciół.

Dla siebie od fast food’u wolimy tradycyjną restaurację z oryginalnymi daniami, niepowtarzalną atmosferą i doskonałym kucharzem i dlatego naszą karmę dla psów produkujemy w niedużej fabryce , ale z długą tradycją i ambicjami, by karmić psy dobrze, zdrowo i smacznie.


Dla nas oznacza to:

  • doskonałe składniki,
  • kilkanaście kilogramów świeżego mięsa na każdy worek karmy,
  • naturalne dodatki i gwarancję braku chemicznych środków konserwujących, koloryzujących oraz polepszających smak. Dobra karma ich nie potrzebuje, a psy są mądre i gdyby same mogły decydować, zawsze wybiorą to co naturalne.

Poza tym w karmach MILLS FARM znalazło się około 30 rodzajów starannie dobranych ziół, które są źródłem witamin i mikroelementów, usprawniają funkcjonowanie narządów wewnętrznych, poprawiają metabolizm i wzmacniają siły obronne organizmu. Dodano również wyciągi z cennych skorupiaków i wodorostów morskich, które, oprócz wielu innych wartości, mają znakomity wpływ na zdrowie kości i stawów.