3 Filary filozofii Mills Farm

Marka Mills Farm powstała jako odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących najwyższej jakości karmy dla psów o jak najlepszej relacji jakość/cena. Klientów, którzy są gotowi zapłacić za wartościowy produkt, ale już nie za gigantyczną reklamowo-marketingową nadbudowę.

Dlaczego tak trudno znaleźć karmę dla psów naprawdę wysokiej jakości?

Do wyprodukowania dobrej jakości karmy dla psów potrzeba przede wszystkim dobrej jakości składników, a te stanowią poważny koszt dla każdego producenta.

Jeśli do tego dodamy jeszcze koszty:

  • dystrybucji
  • pośredników: dystrybutorów, hurtowników, przedstawicieli handlowych, sklepów
  • gigantyczne koszty reklamowo-marketingowe, które występują na każdym z etapów

cena końcowa, którą musiałby zapłacić klient, robi się ogromna.

Wobec tego powstaje dylemat co zrobić aby cena była do zaakceptowania przez właścicieli psów.

 

W takiej sytuacji wiele firm dokonuje tzw. optymalizacji, czyli zubożenia receptur co oznacza użycie składników najniższej jakości. Cena staje się bardziej przystępna, ale karma o wiele mniej wartościowa. Sugeruje się jednocześnie w reklamach, że produkt wyprodukowano ze znacznie lepszych składników niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Użycie niskiej jakości składników można zakamuflować przed psem czy kotem stosując sztuczne środki apetyzujące. Nasz pupil może nawet zjeść karmę ze smakiem, ale nie będzie właściwie odżywiony.

Deficyt niezbędnych składników będzie się stale powiększał powodując powolną degradację organizmu. Zgubne efekty złego odżywiania zauważymy dopiero po jakimś czasie, począwszy od spadku kondycji i radości życia a na poważnych chorobach kończąc.

Jeśli oszczędności dotyczą zastąpienia naturalnych konserwantów sztucznymi, rakotwórczymi substancjami konserwującymi karma może być nie tylko mało odżywcza ale wyjątkowo niezdrowa dla naszego pupila.

Przy tym wszystkim, dzięki sprytnym chwytom marketingowym i wysokim nakładom na reklamę, sugeruje się klientom, że kupują produkt znacznie wyższej jakości niż ma to miejsce w rzeczywistości.

 

Dlatego właśnie powstała marka Mills Farm

Jako zagorzali miłośnicy i hodowcy psów, stawiamy ich dobro zawsze na pierwszym miejscu. Jakość pożywienia jest dla nas wartością nadrzędną. Naczelna zasada, którą się kierujemy to: "żadnych kompromisów jakościowych".

Zawsze dążymy do uzyskania produktu o najwyższej jakości – w pełni naturalnego, zdrowego, smakowitego, bez żadnych szkodliwych dodatków chemicznych.
Dopiero potem dbamy o to aby cena końcowa była jak najniższa. Osiągamy to jednak w inny sposób niż większość.

 

Optymalizujemy wszystkie te koszty, które nie mają wpływy na jakość produktu:

  • Koncentrujemy się na sprzedaży bezpośrednio do klienta końcowego.

  • Skracamy kosztowną ścieżkę dystrybucji.

  • Omijamy pośredników (hurtowników, przedstawicieli handlowych, itp..) unikając w ten sposób wieloetapowego narastania ceny.

  • Niższą cenę końcową osiągamy też minimalizując wydatki reklamowo – promocyjne. Moglibyśmy, jak wiele innych firm, wypromować nasz produkt szumną, wliczoną w cenę, kampanią reklamową. Cena opakowania naszej karmy dla psów wyniosłaby wówczas znacznie ponad 300zł. Nie widzimy powodu, dla którego miłośnicy zwierząt mieliby ponosić aż tak wysokie koszty.
 

Jesteśmy przekonani, że nasza karma dla psów zdobędzie uznanie klientów, dzięki bezkompromisowej jakości i rozsądnej cenie.
Wiele też zależy od Państwa – będziemy niezmiernie wdzięczni za okazanie nam zaufania i po przekonaniu się do naszych produktów, polecanie ich swoim znajomym.

Nasz sklep

Wszystkie produkty Mills Farm są dostępne w naszym sklepie. Kupując na tej stronie internetowej nabywasz produkt w bardzo atrakcyjnej cenie bezpośrednio od przedstawiciela producenta (bez marży pośredników takich jak hurtownie, przedstawiciele handlowi czy sklepy).