Najlepsze regionalne składniki

Pasja, Wiedza, Doświadczenie

 
 

Karma dla psów Mills Farm powstaje z duńskich, regionalnych składników.

high-meat-contents Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników Mills Farm to karma najwyższej jakości, która spełnia wszystkie bardzo rygorystyczne wymagania stawiane produktom zaliczanym do ekskluzywnej klasy SUPER PREMIUM. Przy jej produkcji wykorzystano wyłącznie surowce najlepsze, pochodzące od starannie wybranych, gwarantowanych dostawców.

Receptury Mills Farm opracowane zostały w oparciu o najnowszą, rzetelną wiedzę na temat żywienia psów. Są to karmy kompletne i doskonale zbilansowane, ich skład gwarantuje zwierzęciu wszystko, co jest mu potrzebne do zachowania zdrowia i dobrej kondycji.
Zawierają wszystkie niezbędne witaminy i mikroelementy oraz optymalnie zbilansowane wielonienasycone kwasy omega 6 i omega 3, których obecność podnosi sprawność układu immunologicznego oraz poprawia kondycję skóry i sierści.

Przy opracowywaniu receptur kierowaliśmy się zasadą, że najważniejszym składnikiem psiej diety jest mięso. Do wyprodukowania 12kg karmy używamy do 15 kilogramów świeżego mięsa kurcząt, kaczek lub jagnięciny. Recepturę uzupełniają m. in. kurze jaja oraz wyselekcjonowane warzywa, owoce i zioła.

 

W 100% Naturalne

natural-2 Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników

Karmy Mills Farm zawierają wyłącznie naturalne przeciwutleniacze i konserwanty: bogatą mieszankę naturalnych tokoferoli oraz kwasek cytrynowy.

Jakość, która broni się sama

"To, że karmy Mills Farm są
produktem z absolutnie najwyższej półki
jest efektem naszych 3 priorytetów:
1. Najwyższej jakość wszystkich składników.
2. Dużej zawartości prod. pochodzenia zwierzęcego.
3. Niestosowaniu sztucznych dodatków smakowych,
koloryzujących czy konserwujących."

 

Co jeszcze znajduje się w karmach Mills Farm?

ingredientsf2y-1 Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników

Najcenniejsze dary morza

Ryby morskie pochodzące z wód opływających Danię i Grenlandię, omułki zielonowargowe oraz wodorosty są źródłem cennych kwasów z grupy Omega-3, naturalnej glukozaminy, witamin i mikroelementów, które wzmacniają system immunologiczny, poprawiają kondycję i wzmacniają sierść.

Czytaj więcej >>

ingredientsf4y Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników

Naturalna wit. E

Wszystkie karmy MILLS FARM są konserwowane przy pomocy naturalnych substancji dopuszczonych do konserwowania atestowanych produktów ekologicznych oraz jedzenia dla niemowląt. Nie używamy BHA, BHT lub etoxyquiny, które są masowo stosowane przez wielu producentów karm.

Czytaj więcej >>

ingredientsf5y Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników

Prozdrowotne zioła

W karmach Mills Farm znalazło się około 30 rodzajów ziół, które są źródłem cennych substancji, witamin i mikroelementów. Zawarte w ziołach substancje usprawniają funkcjonowanie narządów wewnętrznych, poprawiają metabolizm, działają przeciwnowotworowo i wzmacniają siły obronne organizmu.

Czytaj więcej >>

Czego nie znajdziesz w naszych karmach?

Nom Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników Żadnych chemicznych substancji konserwujących takich jak stosowane powszechnie BHA, BHT, Etoxyquina.
Badania prowadzone na całym świecie wskazują na szkodliwość tych substancji i ich prawdopodobne działanie nowotworowe.

Nom Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników Żadnych sztucznych środków koloryzujących lub apetyzujących.
Kolor, smak i zapach Mills Farm pochodzi wyłącznie ze składników użytych do produkcji. Ich wysoka jakość znajduje swoje odbicie w zapachu i smaku, które psy bezbłędnie wyczuwają i bardzo doceniają.

Nom Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników Niskojakościowych produktów pochodzenia zwierzęcego. Czyli poubojowych odpadów o niskiej wartości odżywczej i blisko zerowej przyswajalności.

Mills Farm nie zawiera GMO

mills-farm-gmo4mgif Mills Farm karmy dla psów produkowane z regionalnych składników

Wszystkie składniki użyte do produkcji karm Mills Farm są wolne od GMO (genetycznie modyfikowanych organizmów).

O jakości karmy świadczą także opinie naszych klientów:

„Mówi się, że >Jesteś tym co jesz<. Po zmianie karmy mojego czterołapego partnera treningowego na Mills Farm, stwierdzam, że jest to prawda. Pies jest radośniejszy i bardziej chętny do długich treningów. Polecam karmę..."

Więcej opinii możesz przeczytać klikając TUTAJ >>